emj10 napisał(a):

|
Też mi się nie spodobało, że tak słodzili Lenczykowi. W końcu zapytali go o to czy to on decydował od transferze o Pietrasiaka i Wasiluka. Odpowiedział, że tak więc ja nie mam pytań.
|
Tylko że obaj przyszli za darmo jako uzupełnienie składu. A że kontuzje się zdarzają to cóż grają.
Dla Śląska to i tak wielki sukces - 2 rundy przeszli nawet z Wasilukiem i Pietrasiakiem więc w czym problem? Gdyby za obu Śląsk zabulił jak za woły to rozumiem "nie mam pytań" ale tak? O co chodzi? O to że Solorz sypnął łaskawie 1 mln euro na transfery, które poszło w większości na Voskampa i nie było kasy na innych kopaczy?