Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5581
21.08.2011, 12:24
Św. Mikołaj
napisał(a):
Okonkwo to drewniak
w fm'ie radzę Ci poszukaj sobie innego PO
Z Okonkwo w pierwszym składzie wygrałem LE w pierszym sezonie, a on sam miał średnią ocen coś koło 7,20, więc nie wiem czy taki drewniak
wajefel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wajefel
Znajdź inne posty napisane przez wajefel