Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6406
Stary 21.08.2011, 12:18
Jot napisał(a):Wyświetl post
Ktoś puścił famę o nabijaniu biletu na kartę a wy niektórzy łyknęliście to jak młode studentki (nie obrażając młodych studentek). Zresztą post nade mną wyjaśnił wszystko, a ostatnie zdanie to potwierdza. Po co komuś robić problemy...
Młody jesteś, ogarniesz temat to zrozumiesz... Nikogo na Wiśle nie muszę się pytać, wystarczy, że wiem.
Jeszcze napisz ile będę musiał mieć lat, zeby to zrozumieć, jakie IQ i ile cm wzrostu. Najważniejsze jest to, że żeby wejść na mecz trzeba mieć KK, bo bez niej nie kupi się biletu. A jak pisałęm to gdzie jest nabijany chip, bilet czy kod, dane czy co tam jeszcze chcecie to nikogo tak na prawdę nie interesuje. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując