Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5775
Stary 21.08.2011, 12:16
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ja mam tylko taką jedną małą uwagę. Wśród moich znajomych i tu na forum, jest ogromne ciśnienie na LM, odpadnięcie z APOELem będzie przyjęte jako ogromna porażka. A wg mnie osiągnęliśmy już sukces największy od 2002 roku, pogramy w fazie grupowej LE z pewnością, klub już zarobił dużo pieniędzy..
Chciałem zauważyć że w sezonie 2006/2007 byliśmy już w grupie Pucharu UEFA


A co do sędziów to niewiele brakowało a byśmy Webba dostali. Webb będzie sędziował spotkanie Genk z Maccabi
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 21.08.2011 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując