Kibic_1906 napisał(a):

|
Jak dla mnie sprawa powinna być prosta - nie masz NORMALNEGO stadionu , przystosowanego do Ekstraklasy - to nie grasz w ekstraklasie. Bo stadiony ŁKS-u , Górnika i Bielska to raczej skanseny niż areny sportowe.
|
Zacznijmy od czegoś jeszcze innego: nie masz pieniędzy na wypłaty - nie grasz. Co widać po przypadkach Widzewa, Górnika, Ruchu, itp. Ciekawe co zrobiłyby kluby ze Śląska (wcześniej Bytom i przyznawana licencja po znajomościach), gdyby nie Entliczek.