Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15975
Stary 21.08.2011, 12:15
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie sprawa powinna być prosta - nie masz NORMALNEGO stadionu , przystosowanego do Ekstraklasy - to nie grasz w ekstraklasie. Bo stadiony ŁKS-u , Górnika i Bielska to raczej skanseny niż areny sportowe.
Zacznijmy od czegoś jeszcze innego: nie masz pieniędzy na wypłaty - nie grasz. Co widać po przypadkach Widzewa, Górnika, Ruchu, itp. Ciekawe co zrobiłyby kluby ze Śląska (wcześniej Bytom i przyznawana licencja po znajomościach), gdyby nie Entliczek.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 21.08.2011 o godz. 12:18.
Odpowiedz cytując