Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
ceniu
Member
Od: 08.2008
Offline
#
4624
21.08.2011, 12:13
Ale to Basałaj wprowadził chory regulamin na naszym stadionie a nie ustawodawca prawda? bo o sprawdzaniu tysiąca dokumentów w ustawie raczej nie ma ani słowa.
ceniu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ceniu
Znajdź inne posty napisane przez ceniu