Kibic_1906 napisał(a):

|
Jak dla mnie sprawa powinna być prosta - nie masz NORMALNEGO stadionu , przystosowanego do Ekstraklasy - to nie grasz w ekstraklasie. Bo stadiony ŁKS-u , Górnika i Bielska to raczej skanseny niż areny sportowe.
|
Wtedy w lidze, będzie 10 drużyn bo skąd te drużyny maja zabrać pieniądze na przebudowę stadionu, wiem miasto, sponsorzy, ale to i tak i tak jest malo.