Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
BeNy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Zielonki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15974
Stary 21.08.2011, 12:06
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie sprawa powinna być prosta - nie masz NORMALNEGO stadionu , przystosowanego do Ekstraklasy - to nie grasz w ekstraklasie. Bo stadiony ŁKS-u , Górnika i Bielska to raczej skanseny niż areny sportowe.
Wtedy w lidze, będzie 10 drużyn bo skąd te drużyny maja zabrać pieniądze na przebudowę stadionu, wiem miasto, sponsorzy, ale to i tak i tak jest malo.
Odpowiedz cytując