Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
AndyWiślak
Member
Od: 08.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
2582
21.08.2011, 12:00
Mi najbardziej podoba się szósta
Pierwszy stałbym w kolejce po koszulkę
AndyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AndyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez AndyWiślak