|
Też dokonałem kilku transferów.
Na LO wypożyczyłem z opcją pierwokupu Luisa Ibaneza(Dinamo Zagrzeb)
Na PO podpisałem kontrakt z Gianni Zuiverloon (za darmo)
NA ŚP podpisałem Saida Butahara (za darmo)
Szukam jeszcze jednego napastnika, ale mam 17 obcokrajowców i nie wiem kogo wyrzucić
Sprzedałem Jirsaka, wypożyczyłem Paljicia oraz Czekaja i rozwiązałem kontrakt z Kowalskim.
|