Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12880
Stary 21.08.2011, 11:24
crate digger napisał(a):Wyświetl post
to źle? czy może lepiej żeby nie miał żadnych? może lepiej żeby miał narodowościowo wszechpolskie?
Oczywiście, że źle. Nadzieja w tym, że jest jeszcze młody więc ma szanse zmądrzeć.
Odpowiedz cytując