ceniu napisał(a):

|
już tak nie mędrkuj!! kiedy byłeś ostatni raz na meczu na Wiśle? od dłuższego czasu u wszystkich ochroniarzy widać identyfikatory (bo pewnie do tego pijesz). a o sprawdzanie i inne durne przepisy miejcie pretensje do miłościwie panującego Basałaja
|
Raczej do ustawodawcy. To nie Basałaj znowelizował ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych i to nie Basałaj wydawał rozporządzenia do tej ustawy.