Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
ceniu
Member
Od: 08.2008
Offline
#
4622
21.08.2011, 11:15
już tak nie mędrkuj!! kiedy byłeś ostatni raz na meczu na Wiśle? od dłuższego czasu u wszystkich ochroniarzy widać identyfikatory (bo pewnie do tego pijesz). a o sprawdzanie i inne durne przepisy miejcie pretensje do miłościwie panującego Basałaja
ceniu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ceniu
Znajdź inne posty napisane przez ceniu