Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
5770
21.08.2011, 11:15
fond
napisał(a):
Owszem, ale wystarczy poczytać komentarze z tamtego meczu by się dowiedzieć, że nikt nie zwalał tego na pogodę. Mieliśmy wtedy problemy kadrowe. Pogoda zeszła całkiem na drugi plan.
Oczywiście, nie należy lekceważyć warunków pogodowych ale też wydaje mi się, że robi się z tego zbyt wielkie 'halo' - choć wszystko wyjdzie w praniu
Lepiej bać się teraz niż płakać później
To był ten sam rok co odpadliśmy z Valerenga. Krótko mówiąc - brak motywacji
Jeśli chodzi o sędziego to coś mi mówi że UEFA nie chce powtórki z PAO gdzie odpadliśmy przez sędziego
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 21.08.2011 o godz. 11:20.
crazykaro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crazykaro
Znajdź inne posty napisane przez crazykaro