Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5770
Stary 21.08.2011, 11:15
fond napisał(a):Wyświetl post
Owszem, ale wystarczy poczytać komentarze z tamtego meczu by się dowiedzieć, że nikt nie zwalał tego na pogodę. Mieliśmy wtedy problemy kadrowe. Pogoda zeszła całkiem na drugi plan.

Oczywiście, nie należy lekceważyć warunków pogodowych ale też wydaje mi się, że robi się z tego zbyt wielkie 'halo' - choć wszystko wyjdzie w praniu Lepiej bać się teraz niż płakać później
To był ten sam rok co odpadliśmy z Valerenga. Krótko mówiąc - brak motywacji

Jeśli chodzi o sędziego to coś mi mówi że UEFA nie chce powtórki z PAO gdzie odpadliśmy przez sędziego
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 21.08.2011 o godz. 11:20.
Odpowiedz cytując