Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51069
Stary 21.08.2011, 11:12
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Wisła potrzebuje wzmocnień w defensywie, a nie w ofensywie... czy Bułgar jest wart aż tyle pieniędzy? Wisłę nie stać na dzień dzisiejszy na wydawanie tak ogromnych pieniędzy na piłkarzy... powinniśmy skupić się na takiej polityce transferowej, jaka wypaliła przez ostatnie okienka transferowe... kupować piłkarzy z kartą w ręku, bądź wypożyczać... wydaje się to być optymalną strategią na dzień dzisiejszy, bo wyrzucanie pieniędzy w błoto (w przypadku niesprawdzenia się Deleva) mija się celem...
dobrze że Valckx tak nie myślał kupując Meliksona , w końcu wtedy nie potrzebowaliśmy kolejnego środkowego pomocnika , w dodatku wydawać na niego te 650 tys euro , no w błoto prawie poszło


jak jest dobry piłkarz i co do jego klasy sportowej jest pewność , to już nie istotne czy jest za gotówke czy z kartą w ręku . Wisła nawet jeśli będzie grała tylko w lidze Europy , będzie miała fundusze na pozyskanie nowych graczy , ale na pewno nie w takich kwotach jakie są rzucane za Delewa ( powyżej 1 ln euro )

jakbym teraz miał typować najgorzej obstawione pozycje w zespole to bym w pierwszej kolejności wzmacniał prawą ofensywną flanke ( w końcu widzieliśmy że z Koroną nie miał kto tam grać ) . Kolejne transfery ( w zimowym oknie ) będą już uwarunkowane tym kto od nas odejdzie .
Odpowiedz cytując