|
Wisła potrzebuje wzmocnień w defensywie, a nie w ofensywie... czy Bułgar jest wart aż tyle pieniędzy? Wisłę nie stać na dzień dzisiejszy na wydawanie tak ogromnych pieniędzy na piłkarzy... powinniśmy skupić się na takiej polityce transferowej, jaka wypaliła przez ostatnie okienka transferowe... kupować piłkarzy z kartą w ręku, bądź wypożyczać... wydaje się to być optymalną strategią na dzień dzisiejszy, bo wyrzucanie pieniędzy w błoto (w przypadku niesprawdzenia się Deleva) mija się celem...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|