Piotrek23 napisał(a):
|
Tak Wisła wciąż bez zwycięstwa framat - chodzi o ostatni mecz czytaj ze zrozumieniem.
|
Mówisz czytaj ze zrozumieniem, a sam nie czytasz.. "Wisła wciąż bez zwycięstwa", rozumiesz? nie wygrali jeszcze żadnego meczu, fajnie nie?
Onet, od zawsze nie był miły dla Wisły więc nie dziwi mnie to
