Wyświetl pojedynczy post
BeNy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Zielonki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2011, 11:05
Piotrek23 napisał(a):
Tak Wisła wciąż bez zwycięstwa framat - chodzi o ostatni mecz czytaj ze zrozumieniem.
Mówisz czytaj ze zrozumieniem, a sam nie czytasz.. "Wisła wciąż bez zwycięstwa", rozumiesz? nie wygrali jeszcze żadnego meczu, fajnie nie?
Onet, od zawsze nie był miły dla Wisły więc nie dziwi mnie to
Odpowiedz cytując