Piotrek23 napisał(a):

Taaa Wam to się już wszystko poprzestawiało,wszędzie doszukiwanie się manipulacji i prowokacji,jakie to Wiślackie ostatnimi czasy.
Tak Wisła wciąż bez zwycięstwa framat - chodzi o ostatni mecz czytaj ze zrozumieniem.
|
Czy ty jesteś niedorozwinięty ? Chodzi o tytuł wprowadzający w błąd, sugeruje, że nie wygraliśmy meczu w tej rundzie.
Zwrócić uwagę na słowo
wciąż, mocno sugeruje że jest to dłuższy okres czasu, a Wisła przecież wygrała kolejkę temu.