Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1639
Stary 21.08.2011, 10:57
Piotrek23 napisał(a):Wyświetl post
Taaa Wam to się już wszystko poprzestawiało,wszędzie doszukiwanie się manipulacji i prowokacji,jakie to Wiślackie ostatnimi czasy.
Tak Wisła wciąż bez zwycięstwa framat - chodzi o ostatni mecz czytaj ze zrozumieniem.
Czy ty jesteś niedorozwinięty ? Chodzi o tytuł wprowadzający w błąd, sugeruje, że nie wygraliśmy meczu w tej rundzie.
Zwrócić uwagę na słowo wciąż, mocno sugeruje że jest to dłuższy okres czasu, a Wisła przecież wygrała kolejkę temu.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 21.08.2011 o godz. 11:01.
Odpowiedz cytując