Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5769
Stary 21.08.2011, 10:53
arti napisał(a):Wyświetl post
Było 5-2 po pierwszym meczu w Krakowie więc wszyscy uważali, że rewanż to formalność. Skończyło się 2-2.
Owszem, ale wystarczy poczytać komentarze z tamtego meczu by się dowiedzieć, że nikt nie zwalał tego na pogodę. Mieliśmy wtedy problemy kadrowe. Pogoda zeszła całkiem na drugi plan.

Oczywiście, nie należy lekceważyć warunków pogodowych ale też wydaje mi się, że robi się z tego zbyt wielkie 'halo' - choć wszystko wyjdzie w praniu Lepiej bać się teraz niż płakać później
Odpowiedz cytując