Onet jest poniżej wszelkiego dna. Oto dzisiejszy tytuł:
T-Mobile Ekstraklasa: niepokonany Widzew, Wisła wciąż bez zwycięstwa
Taaaa, jasne: Widzew to niepokonany, a Wisła wciąz bez zwyciestwa...
Rozumiem, że mecz z Lubinem anulowano?
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html