Ciastek1 napisał(a):

|
Przypomnijcie sobie jak wówczas wyglądał poziom nawet tych czołowych ekip z Cypru .Wówczas zespoły cypryjskie były uważane za totalnych pastuchów dzisiaj są to co najmniej niewygodni rywale .
|
Nie chodzi o to jakie druzyny cypryjskie wtedy byly tylko o temperature, ktora wtedy tez była po ich stronie a jednak odpadli