Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5576
Stary 21.08.2011, 10:00
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
aa to ja dokonałem parę transferów i gram tak: Pareiko - Okonkwo, Jaliens, Chavez, Dudu Paraiba - Sobolewski, Andrade, Boguski, Melikson, Małecki (Nunez) - Genkov

W II rundzie grałem z Mogren w obu po 4-1 dla mnie, w III rundzie FC Kopenhaga i 1-0 u mnie oraz 1-1 i teraz o LM gramy z... Neftci Baku
Okonkwo to drewniak w fm'ie radzę Ci poszukaj sobie innego PO
Odpowiedz cytując