szczepek19 napisał(a):

aa to ja dokonałem parę transferów i gram tak: Pareiko - Okonkwo, Jaliens, Chavez, Dudu Paraiba - Sobolewski, Andrade, Boguski, Melikson, Małecki (Nunez) - Genkov
W II rundzie grałem z Mogren w obu po 4-1 dla mnie, w III rundzie FC Kopenhaga i 1-0 u mnie oraz 1-1 i teraz o LM gramy z... Neftci Baku
|
Okonkwo to drewniak

w fm'ie radzę Ci poszukaj sobie innego PO
