Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 21.08.2011, 09:56
Cytat:
Panowie, mamy na razie 4 (słownie: cztery!) pkt. straty do lidera grając rezerwowym składem. To naprawdę nic. Wystarczy nie przegrać z Lechem Poznaniu, i kontakt z czołówką będzie utrzymany
Zobacz na Legie maja dwa mecze mniej od nas a w tabeli są nad nami. Osobiście mam nadzieję że po meczu z Apoelem i miejmy nadzieję awansie do LM zaczniemy na poważnie traktować naszą Ekstraklasę żeby później nie okazało się że jest już za późno.
Odpowiedz cytując