|
Trzeba było czytać co pisało SKWK jakiś czas temu o kontrolowaniu ochrony. Zostało to odpuszczone to się teraz nie dziwcie że jadą z nami jak chcą. Gdyby jakiś czas temu dopilnować chamów, może dzisiaj byli by parę kroków wcześniej. A teraz mamy tak, że zrobi z tobą co chce, a ty biedny kibicu choćbyś chciał to nie zidentyfikujesz buraka.
|