http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...oguskiego.html
Popatrzcie jeszcze raz na ten faul Borysiuka. Czy po czymś takim można ponad 2 lata dochodzić do formy? Niestety wydaje mi się, że więcej w tym wszystkim jest nieudolności lekarzy niż winy Borysiuka.