Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 21.08.2011, 09:27
Paljic zagrał dynamicznie i odwaznie na prawej obronie.Mysle ze mozna by probowac wystawiac tam gdzie kiedys gral czyli na skrzydle ,bo chyba lepiej by sobie poradzil od Kirma
Odpowiedz cytując