Heero napisał(a):

Tak na marginesie - Górnik dziś pokazał, jak perfekcyjnie rozegrać krótki rzut rożny... marzy mi się taka akcja w Nikozji
|
Raczej Bełchatów pokazał jak spieprzyć i zagapić się przy kryciu w ostatniej akcji meczu. Patrząc jednak na piłkarzy obecnie reprezentujących Wisłę to nie wierzę w dekoncentrację. Będzie bardzo dobrze.