Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 21.08.2011, 08:54
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem żadnej różnicy w naszej grze w porównaniu z pierwszym składem. Śmiem nawet twierdzić że gdyby zagrał pierwszy skład wynik byłby ten sam. Gra zachowawcza, bez akcji pod bramką rywala to niestety obency obraz gry naszej drużyny (nie ważne czy pierwszy czy dugi skład). Nie rozumiem tego zupełnie. Korona to jest mega słaba drużyna a my zamiast ich przycisnąć atakujemy 3 zawodnikami...Kirm na skrzydle jest tragiczny ale czemu sie dziwić skoro gdy on ma piłkę i jest podwojony nie widać obrońcy, który wbiegałby z myślą o otrzymaniu piłki...On ma piłkę reszta się patrzy.
Nie mam pretensji do tego składu o ten wynik, raczej mam pretensje do Maaskanta, który na każdego rywala wybiera mega zachowawczą taktykę.
Nie zgodzę się , kwartet Jirsak - Garguła - Kirm - Biton spisywał się wczoraj naprawde mizernie , gdyby zamiast nich zagrali Melikson - Iliev - Małecki - Genkov akcji pod bramką Korony było by zdecydowanie więcej . Wczoraj nie zagrało naprawie wielu zawodników którzy robią różnice w naszej drużynie . Na taką Koronę śmiem twierdzić że wystarczyło by dołożyć od poczatku do składu Meliksona i już nasza gra wyglądała by całkiem inaczej .
Odpowiedz cytując