|
SKWK:
''Jak doskonale wiadomo niewiele osób będzie miało możliwość zobaczyć na żywo ten pojedynek.
Specjalnie dla tych, którzy nie chcą oglądać spotkania z Cypryjczykami w swoich domach czy pubach TS Wisła Kraków oraz SKWK przygotowało atrakcyjną propozycję, niespodziankę!!!!
W Hali Wisły zainstalowany zostanie duży telebim, na którym wspólnie będziemy mogli obejrzeć - miejmy nadzieję historyczny mecz Wiślaków. Bramy hali zostaną otwarte 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania.!!!!
Wstęp jest bezpłatny, jednak każdy kto chciałby wesprzeć organizowane w pażdzierniku 105-lecie TS Wisła Kraków, będzie musiał zakupić cegiełkę - za symboliczną cenę 5 zł. Zebrane pieniądze pomogą nam również na spłacenie firmy ,która dostarczy i zamontuje telebim w hali.
Miejmy nadzieję, że spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 19:30 znacznie się przedłuży i wspólnie będziemy nawet do białego rana świętowali awans Wisły do upragnionej Ligi Mistrzów.
Nie możemy być na Cyprze, nic nie stoi jednak na przeszkodzie abyśmy pojawili się przy Reymonta. Być może to właśnie na ten mecz czekaliśmy przez lata. Stwórzymy niezapomnianą atmosferę i bawmy się tego dnia tak, aby zapisał się on na stałe w Wiślackiej historii.
Staramy się, aby podczas wspólnego oglądania meczu czekało na Was wiele niespodzianek.
Wspólne oglądanie meczu będzie imprezą zamkniętą a ilość miejsc została ograniczona - dlatego bardzo prosimy wszystkich, którzy w ten dzień zjawią się w hali ,aby przestrzegali poleceń organizatorów.
Szczegółowe informacje dotyczące imprezy podamy wkrótce.
WSPÓLNIE OBEJRZYMY HISTORYCZNY MECZ!!!!!
DO ZOBACZENIA W HALI !!!''
|