Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5756
Stary 21.08.2011, 08:47
staszek001 napisał(a):Wyświetl post
Na mecze przychodzi się dopingować, a u nas jest z tym niestety słabo. Nawet na C są młodzi ludzie co oglądają mecz z założonymi rękami. O to możemy mieć pretensje tylko do siebie, a nie do innych ekip, które są od nas głośniejsze. Coś trzeba z tym zrobić. Ja jestem za tym, żeby klub nie sprzedawał biletów na C, tylko np. SKWK.

Przecież goście nie przychodzą na C tylko na pozostałe trybuny.
Odpowiedz cytując