prezes85 napisał(a):

To jak ktoś się interesuje mniej piłką lub był 1. raz na meczu to już nie może przychodzić?
Chorzy jesteście.
|
Na mecze przychodzi się dopingować, a u nas jest z tym niestety słabo. Nawet na C są młodzi ludzie co oglądają mecz z założonymi rękami. O to możemy mieć pretensje tylko do siebie, a nie do innych ekip, które są od nas głośniejsze. Coś trzeba z tym zrobić. Ja jestem za tym, żeby klub nie sprzedawał biletów na C, tylko np. SKWK.