Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5749
Stary 21.08.2011, 06:30
Z nadziejami patrzę na nasz wtorkowy mecz, jednakże realistycznie rzecz biorąc awans raczej uznam za niespodziankę.

Atutem Apoelu jest jest dobra gra zespołowa i... niestety nasze słabości. A tutaj przedewszystkim należy wymienić słabość siły ofensywnej, opierajacej się li tylko na pojedyńczych indywidualnych zrywach. Obstawią we trójkę Maora i Małeckiego, cóż z tego, że reszta będzie miała luz, skoro ten luz nie bedą umieli wyorzystać.
Według mnie kluczem będzie wykorzystanie własnych sytuacji. Może zdarzyć się, ze będziemy mieć tylko jedną sytuację bramkową. Jedna nasza bramka znaczy tyle co dwie Apoelu. Gdyby Zienczuk w Atenach wykorzystał w pierwszej połowie choć jedna setkę...

Pogoda, kibice... Bardziej obawiałbym sie pogody, choć nie demonizujmy. Ale najbardziej w sferze pozaboiskowej obawiam się drobnych z pozoru przypadkowych zdarzeń typu zepsucie się klimatyzacji w naszym autobusie itp. No i sędzia...

Ton wypowiedzi greckich portali po pierwszym szoku jest jednoznaczny. Byliśmy lepsi, awansujemy.
Oby ta pewność została ukarana.
Odpowiedz cytując