simone napisał(a):

|
Orientuje się ktoś jak się mają sprawy Mameda i jego angażu w Bellatorze? Sprawa przycichła i mam wrażenie, że to celowe puszczenie ploty w świat, bo im więcej szumu wokół Czeczena tym lepiej dla szefostwa KSW.
|
No bellator skończył się, któraś tam edycja jakiś miesiąc temu, od nowej edycji powiedział że będzie brał udział, więc czego tu się doszukiwać?