|
Arapaho, problem nie leży w tym, czy coś było kiedyś, ale w tym, że nagłośnienie trybuny to rzecz absolutnie podstawowa i niezbędna.
Niestety jest to już kolejna tak podstawowa rzecz, o której "zapomniał" inwestor. Skoro na wschodniej, zachodniej i północnej dało się zamontować, to da się zamontować i na południowej. Trzeba tylko chcieć.
|