Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4619
Stary 20.08.2011, 23:29
PAC napisał(a):Wyświetl post
Patrze tak na frekwencję na stadionach i jest słabiutko o wiele gorzej niż rok czy dwa lata temu. Niestety wszystko to przez chore zachowania psów przed stadionami i ochrony na stadionach. Co chwile czytam o jakiś jazdach na stadionach. Jeżeli nic się zmieni to liczby na meczach będą jeszcze słabsze i wszyscy zaczną pierdzielić o małym zainteresowaniu ligą a nie o tym co jest rzeczywistym powodem. A już naprawdę w pewnym momencie fajny klimat był na praktycznie wszystkich stadionach i wysoka frekwencja. Niestety wszystko zepsuli. Teraz MY, Legia, Lech, Lechia i pewnie Śląsk będą musieli tą średnią podnosić bo na innych stadionach naprawdę słabo.
Poza tymi licznymi prowokacjami dodać trzeba jeszcze często chamską ochronę (ot, chociażby na R22), skandalicznie wysokie ceny na niektórych stadionach oraz fatalne zarządzanie tą sferą działalności klubów - coś na zasadzie: przyjdźcie, przyjdźcie, a w zamian obejrzycie spotkanie o żenującym poziomie, jakiś ochroniarz Was zgnoi, dostaniecie mandat za siedzenie na barierkach lub przeklinanie, a jeszcze może będziecie świadkami pacyfikacji nieprzychylnych władzy kibiców.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując