PAC napisał(a):

|
Patrze tak na frekwencję na stadionach i jest słabiutko o wiele gorzej niż rok czy dwa lata temu. Niestety wszystko to przez chore zachowania psów przed stadionami i ochrony na stadionach. Co chwile czytam o jakiś jazdach na stadionach. Jeżeli nic się zmieni to liczby na meczach będą jeszcze słabsze i wszyscy zaczną pierdzielić o małym zainteresowaniu ligą a nie o tym co jest rzeczywistym powodem. A już naprawdę w pewnym momencie fajny klimat był na praktycznie wszystkich stadionach i wysoka frekwencja. Niestety wszystko zepsuli. Teraz MY, Legia, Lech, Lechia i pewnie Śląsk będą musieli tą średnią podnosić bo na innych stadionach naprawdę słabo.
|
Poza tymi licznymi prowokacjami dodać trzeba jeszcze często chamską ochronę (ot, chociażby na R22), skandalicznie wysokie ceny na niektórych stadionach oraz fatalne zarządzanie tą sferą działalności klubów - coś na zasadzie: przyjdźcie, przyjdźcie, a w zamian obejrzycie spotkanie o żenującym poziomie, jakiś ochroniarz Was zgnoi, dostaniecie mandat za siedzenie na barierkach lub przeklinanie, a jeszcze może będziecie świadkami pacyfikacji nieprzychylnych władzy kibiców.