drag napisał(a):

|
Pytanie czy Diaz wytrzyma kolejne 90 minut bo jak się nie mylę miał pod koniec meczu problemy z Charalimbidisem który wszedł z ławki. Tego się najbardziej obawiam
|
Żaden problem w 70 min wpuścić Palicia na lewą obronę, niech sobie poszaleje
