Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
h3po4
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6404
Stary 20.08.2011, 21:47
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
To się spytaj kogoś na Wiśle to wszyscy powiedzą, że bilet jest nabijany na KK. A to czy na bramkach jest chip, a w karcie jakiś kod, czy na odwrót to chyba nikogo nie interesuje. Ważne, że bilet (chip, kod czy ch.j wie jak to się nazywa) jest nabity na KK, na którą się wchodzi.

Edit/ Równie dobrze można powiedzieć że nie ma już biletów bo bilet to dokument, a dokument jest czymś rzeczywistym. A ty przecież dostajesz tylko potwierdzenie zakupu, a nie bilet.
Właśnie nie, Karta kibica jest wbijana na system i tak to działa.
Przykład prosty jak kupujesz bilet na kartę kibica po czym ją zgubisz i wyrobisz na nowo to biletu nie musisz kupować ponownie. Jest jeszcze jeden dowód na to ale to zachowam dla siebie żeby nie robić kłopotu osobą sprzedającym bilety w strefie kibica.


Pozdrawiam
Być okrutny i odważny
Zmienić dolę swą przeklętą
Trochę zemsty, trochę krwi
Worek z forsą mieć pod głową
Wtedy ma się piękne sny
Odpowiedz cytując