LanceTS napisał(a):

To się spytaj kogoś na Wiśle to wszyscy powiedzą, że bilet jest nabijany na KK. A to czy na bramkach jest chip, a w karcie jakiś kod, czy na odwrót to chyba nikogo nie interesuje. Ważne, że bilet (chip, kod czy ch.j wie jak to się nazywa) jest nabity na KK, na którą się wchodzi.
Edit/ Równie dobrze można powiedzieć że nie ma już biletów bo bilet to dokument, a dokument jest czymś rzeczywistym. A ty przecież dostajesz tylko potwierdzenie zakupu, a nie bilet.
|
Właśnie nie, Karta kibica jest wbijana na system i tak to działa.
Przykład prosty jak kupujesz bilet na kartę kibica po czym ją zgubisz i wyrobisz na nowo to biletu nie musisz kupować ponownie. Jest jeszcze jeden dowód na to ale to zachowam dla siebie żeby nie robić kłopotu osobą sprzedającym bilety w strefie kibica.
Pozdrawiam