fialo napisał(a):

|
Po pierwsze to dosyć mocno dziwię się opiniom, że niby Brud zagrał dobre spotkanie. Wg mnie był on najsłabszym obok Kirma zawodnikiem tego meczu.
|
Ktoś tu chyba oglądał inny mecz - w pierwszej połowie Siwy grał jako defensywny pomocnik obok Wilka i rzeczywiście grał słabo. Natomiast w drugiej wyszedł jako ten najwyżej wysunięty pomocnik i zagrał bardzo dobrze - kilka wygranych dryblingów w środku pola, wymiany z pierwszej piłki, Mecz ogólnie dobry w jego wykonaniu, o klasę lepszy niż Jirsak i porównywanie z Gargułą.