Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 20.08.2011, 21:35
fialo napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze to dosyć mocno dziwię się opiniom, że niby Brud zagrał dobre spotkanie. Wg mnie był on najsłabszym obok Kirma zawodnikiem tego meczu.
Ktoś tu chyba oglądał inny mecz - w pierwszej połowie Siwy grał jako defensywny pomocnik obok Wilka i rzeczywiście grał słabo. Natomiast w drugiej wyszedł jako ten najwyżej wysunięty pomocnik i zagrał bardzo dobrze - kilka wygranych dryblingów w środku pola, wymiany z pierwszej piłki, Mecz ogólnie dobry w jego wykonaniu, o klasę lepszy niż Jirsak i porównywanie z Gargułą.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując