Temat
:
UFC, MMA, K-1 i inne
Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko
Offline
#
851
20.08.2011, 21:18
Jezusie brodaty, organizacja tej walki to jakaś masakra! Gorzej niż gala wrestlingu w Ciudad Juarez!
KSW to przy tym pełna profeska, łącznie z tym podnośnikiem robiącym za windę
E: Kolesiowi po skoku spadły spodnie
A supron jako konferansjer WTF?
Powód: Gacie:)
Ostatnio edytowane przez stawski : 20.08.2011 o godz. 21:30.
stawski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stawski
Znajdź inne posty napisane przez stawski