Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51047
Stary 20.08.2011, 21:11
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Po co te dywagacje? Wiadomo, że zagra Genkov. Eksperymentowanie w najważniejszym meczu ostatnich lat byłoby szczytem głupoty...
Racja.
Poza tym Iliev ma zaskakująco słabą wytrzymałość - zwykle gaśnie w 2 połowie.
Tylko że jest jeszcze parę dni okienka - tego typu napastnik ułatwiłby nam sprawę w lidzę i zwiększył szanse w pucharach. Zwłaszcza jak wejdziemy do CL = będzie trochę grosza to mam nadzieję, że Stan zadziała jeszcze w sierpniu.
Odpowiedz cytując