karas1983 napisał(a):

|
Po co te dywagacje? Wiadomo, że zagra Genkov. Eksperymentowanie w najważniejszym meczu ostatnich lat byłoby szczytem głupoty...
|
Racja.
Poza tym Iliev ma zaskakująco słabą wytrzymałość - zwykle gaśnie w 2 połowie.
Tylko że jest jeszcze parę dni okienka - tego typu napastnik ułatwiłby nam sprawę w lidzę i zwiększył szanse w pucharach. Zwłaszcza jak wejdziemy do CL = będzie trochę grosza to mam nadzieję, że Stan zadziała jeszcze w sierpniu.