Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 20.08.2011, 21:11
Tak naprawdę liga zaczyna się dla nas po 23 sierpnia i nie ma się co dziwić dlaczego. W dodatku do tej pory na 4 kolejki mieliśmy 3 wyjazdy i zaledwie 1 mecz u siebie. W każdym z tych meczów nie gralismy w najsilniejszym składzie. Tak więc spokojnie i niebawem włączymy 3 bieg. Dojdzie też na ligę Jovanovic.
Odpowiedz cytując