Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51045
Stary 20.08.2011, 20:49
Zgadam sie w 100 % arti. Dlatego jak dla mnie to w meczu z APOEL-em w napadzi powinien grac Iliev, a na boku Nunez.
Mysle, że zle by to nie wygladało.
Odpowiedz cytując