Wyświetl pojedynczy post
piotrek_ksk
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 20.08.2011, 20:33
Czekaj na plus, reszta przeciętnie/słabo. Nie liczę Pereiki, bo on to już standard. Ogólnie Jirsak i Kirm ..............
Odpowiedz cytując