Temat
:
[4 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 20 sierpnia , sobota godz. 18
Wyświetl pojedynczy post
piotrek_ksk
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
15
20.08.2011, 20:33
Czekaj na plus, reszta przeciętnie/słabo. Nie liczę Pereiki, bo on to już standard. Ogólnie Jirsak i Kirm ..............
piotrek_ksk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek_ksk
Znajdź inne posty napisane przez piotrek_ksk