|
Jak już wejdziemy do tej CL to trza się brać za ligę - za nami ledwie 4 kolejki, a my straciliśmy już 6 pkt.
Dla porównania Legia - jak dotąd bez strat (oby Śląsk jutro ugrał chociaż remis), Amica i Śląsk po 2 pkt stracone.
Ogólnie rzecz biorąc nie możemy tracić na wyjazdach punktów z każdym - Korona tj. na dziś potencjał na max 12 miejsce na mecie, Widzew może na 10.
PS. Że też nikt tej szmacie lisowskiemu nie przyje.ał za wiadomą akcję. Mam nadzieję, że w Krakowie ktoś mu odpłaci tym samym i może mu się przejaśni w nocniku, który ma zamiast głowy.
Ostatnio edytowane przez arti : 20.08.2011 o godz. 20:25.
|