Wyświetl pojedynczy post
staszek001
Senior Member
 
 
Od: 04.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1629
Stary 20.08.2011, 19:35
Skimciol napisał(a):Wyświetl post
dzięki za wstawienie ale ma to ktoś po polsku bo mój angielski do dobrych nie należy
(Narrator)
Przenosimy się do Polski gdzie Wisłę Kraków dzielą tylko 2 mecze, aby w końcu zapewnić sobie udział w fazie grupowej ligi mistrzów.
Piękne i jedno z najstarszych Polskich miast, ale pominięte jako gospodarz Euro 2012 mimo posiadania mistrza Polski. Czy Wisła może umieścić Kraków na futbolowej mapie?
(Robert Maaskant)
/niezrozumiałe/ to tracicie szansę, ponieważ Kraków jest pięknym miastem. Dlatego awans do fazy grupowej choćby po to aby pokazać jak pięknym miastem jest Kraków. To wspaniała okazja dla miasta.
(Narrator)
W mieście i na wyjeździe 6 razy Polacy nie pokonali ostatniej przeszkody przed fazą grupową ligi mistrzów. Na szczęśliwą siódmą próbę czeka prawie gotowy i bardzo hałaśliwy stadion.
(Basałaj)
/po polsku/
(Maaskant)
Stadion będzie pełny. Atmosfera jest fantastyczna. Co niektóre kluby nawet onieśmiela. /niezrozumiałe/ o zwycięskiej (?) drużynie będzie się pamiętać, ponieważ o to w tym chodzi. Nie wydaje mi się, że chodzi tu w tej chwili o pieniądze. Moi zawodnicy chcą grać na najwyższym poziomie. Chcemy być częścią tego.
(Narrator)
/relacja z meczu/
Odpowiedz cytując