Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 20.08.2011, 19:22
Ja oceniłbym ten mecz na plus zwłaszcza drugą połowę . Kilka akcji było naprawdę niezłych w naszym wykonaniu i mogły się podobać . Szkoda ,że nie wygraliśmy ale 1 punkt też jest ok i wydaje się być sprawiedliwy . Piłkarze Korony grali fair poza tym zachowaniem Lisowskiego, wg mnie celowym za co powinna być czerwona a przynajmniej żółta ! Na plus zasługują Czekaj i Brud - podołali zadaniu . Co do Kirma - rozumiem ,że to jest kolejny cel ataków ale niektórzy przesadzają ! Gość nie zagrał dzisiaj wielkiego meczu ale też nie był to jakiś bardzo słaby mecz w jego wykonaniu ! Moim zdaniem zagrał na poziomie innych zawodników którzy walczą o miejsce w pierwszej 11 czyli Bitona, Jirsaka , Garguły , miał lepsze zagrania i gorsze ale nikt mu nie zarzucie że nie walczył bo dużo zdrowia został na boisku . Andraż jest w dołku między innymi dzięki temu że taka burza się rozpętała po niewykorzystanej sytuacji z Polonią po której nawet trener stanął w Jego obronie!! Piłkarzowi w takiej chwili jest potrzebne wsparcie i szansa a nie ciągle jazdy na forum , przecież to naprawdę wychodzi na zewnątrz i piłkarzowi jeśli o tym się dowie z pewnością nie pomoże!!! Ci którzy chcą Go wysłać do ME proponuje się leczyć , zresztą Wy możecie sobie chcieć . Trener Maskant wierzy w tego piłkarza , wie jakie On posiada umiejętności i wiele razy o tym mówił w wywiadach a przecież to On decyduje którego piłkarz potrzebuje i Kirm należy do tych zawodników. Więc przestańcie już jęczeć i jechać po Nim bo ten zawodnik jeszcze zaskoczy , jeszcze zdobędzie nie jedną bramkę i asystę dla Wisły a jak nie przełamie się to wtedy odejdzie i przyjdzie ktoś inny na Jego miejsce więc wrzucie już na luz zwłaszcza ,że ten mecz nie był taki najgorszy w Jego wykonaniu co zauważyli nawet komentatorzy !
Ostatnio edytowane przez fanfan : 20.08.2011 o godz. 19:38.
Odpowiedz cytując