Moje małe uwagi:
- nie lubię Kirma od dawna, a z każdą jego minutą spędzoną na boisku nie lubię go jeszcze bardziej. Jak nie umie czegoś zrobić, nie jest pewny, to
niechże se chłop odpuści! Bo po nim widać, że jest słaby (w sensie psychiki) w przeciwieństwie do Małego.
- lewa obrona to nasz dramat.
Stan, why?!
- na plus dziś Czekaj i Brud. Daniel zdecydowanie przyćmił takiego Andraża...
- Maaskant miał rację co do meczu. Jak to powiedział bodajże Wolski w komentarzu "Wisłę ce..... zdecydowanie większa kultura gry niż zespół z Kielc"
- a na koniec kibice Korony odśpiewali swój hymn:
Wisła to stara k... 
I coś z lekka spoza meczu- po jakiego ch... się ta Eklasa SA wzięła za transmisje? :/