Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 20.08.2011, 19:08
Ja rozumiem że Mały się oszczędzał przed rewanżem dlatego zastanawia mnie co mialo dać jego wejście skoro nawet nie starał sie biegać?

Na plus należy ocenić występ Bruda i Czekaja. Ogolnie kicha straszna ktorą gramy od początku sezonu.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując