Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 20.08.2011, 19:08
Co wy macie do Kirma, najlepszy z naszych w ofensywie. CZekaj i Brud solidnie, ale apeluje by przesadnie się nimi nie podniecać, bo to gracze w sam raz na poziom obecnej kadry Korony nic wiecej. No i na koniec Pareiko klasa dla mnie.
Odpowiedz cytując