|
Zaliczyliśmy kolejną stratę punktów. Owszem rezerwowy skład - ale dla Nas to zawsze strata punktów kiedy gramy z takim zespołem jak Korona.
Być może gdyby to nie był aż tak rezerwowy skład, mogło być zwycięstwo. Cóż - oszczędzamy piłkarzy przed rewanżem na Cyprze.
Na ten moment mogę powiedzieć że mieliśmy mieć 2 równorzędne 11 - nie mamy. Druga prezentuje poziom zespołu ze środka tabeli co najwyżej.
Nic, gramy dalej. Szkoda tylko że Amica już nam odjeżdża, ale Legia ma 2 mecze w zapasie.
BTW
Pareiko najlepszy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|